(044) 289-54-72 Пон - Птн: 9:00 - 18:00 info@nuft.info

Наша місія

В даний час освіта в усьому світі зазнає значних змін. Це пов'язано, перш за все, з процесом глобалізації, частиною якої є найпотужніші інтегративні процеси, що несуть в собі величезні переваги, але, одночасно таять в собі небачені раніше небезпеки придушення національних культур і традицій. Тому особлива роль належить освіті як фактору, що дозволяє, з одного боку, вписатися в зазначені інтеграційні тенденції, йти в ногу з часом, не відстати від розвинених країн, а з іншого боку - не розгубити національних особливостей своєї культури.

Порівняльні переваги країн все менше і менше визначаються багатством природних ресурсів або дешевою робочою силою і все більше - технічними інноваціями та конкурентним застосуванням знань. Економічне зростання сьогодні є в такій же мірі процесом накопичення знань, як і процесом накопичення капіталу.

У сфері підготовки кадрів увага приділяється формуванню таких навичок, як вміння діяти в умовах інтенсивного інформаційного обміну, використовувати інформацію для обґрунтування рішень і планування діяльності. Освіта орієнтується на підготовку людей до невизначеного і, в значній мірі, непередбачуваного майбутнього. Від колишньої системи освіти зберігається прагнення навчити алгоритму, але тепер вже не «алгоритму знання» – застосування готових знань, а «алгоритму дії» – вчинкам у різних ситуаціях.

Інноваційна освіта орієнтована не стільки на передачу знань, скільки на оволодіння базовими компетенціями, що дозволяють потім - по мірі необхідності - здобувати знання самостійно. Тому крім освоєння знань важливим стає придбання навичок, за допомогою яких можна отримувати, обробляти і використовувати нову інформацію.

 • Про навчання

  Керівники підрозділів про навчання

  ...
 • Інновації в освіті

  Освіта орієнтується на підготовку людей до невизначеного і, в значній мірі, непередбачуваного майбутнього.

  ...
 • Місія університету

  Місія Національного університету харчових технологій - виступати генератором інноваційного розвитку харчової галузі України.

  ...