(044) 289-54-72 Пон - Птн: 9:00 - 18:00 info@nuft.info

Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв

Спеціальність 181 «Харчові технології»

Вода – основа життя. Водопідготовка - наша спеціальність. В сучасному техногенному світі якісна вода стала ознакою рівня розвитку суспільства, економічного та соціального благополуччя населення.

Спеціальність забезпечує теоретичні знання та практичні вміння не тільки з підготовки та очищення питної води для потреб людини, але й формує екологічний світогляд фахівця в галузі водокористування, раціональні підходи до формування систем водопідготовки в харчовій галузі.

Підготовка фахівців у галузі знань 18 «Виробництво та технології» освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 181 «Харчові технології» та професійним спрямуванням «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв»
 
Ступені освітиФорма навчанняТермін навчання
Магістр  денна
1,5 роки

Особи, які здобули за спорідненою спеціальністю:

  • ступінь Бакалавра
  • освітньо-кваліфікаційний рівень Спеціаліста

приймаються на навчання за результатами вступного іспиту та фахового випробування:

Вступний іспит Іноземна мова
Фаховий іспит Харчові технології та інженерія

Особи, які здобули за іншою спеціальністю:

  • освітньо-кваліфікаційний рівень Спеціаліста
  • ступінь Магістра
  • та студенти НУХТ, які не менше одного року здобувають ступінь Магістра за іншою спеціальністю

приймаються на навчання за результатами вступного іспиту, додаткового вступного іспиту та фахового випробування:

Вступний іспит Іноземна мова
Додатковий вступний іспит  
Фаховий іспит Харчові технології та інженерія
Ступені
освіти
Форма
навчання
Ліцензовані
обсяги
прийому
Обсяг
державного
замовлення
Вартість
навчання
за рік
Магістр Денна 40 00 16 700 грн.
ННІ ХТ банер

Під час навчання студенти мають змогу проходити практичну підготовку на провідних підприємствах в галузі водопідготовки питної води, виробництва бутильованих вод, харчових виробництв. На кафедрі технології цукру і підготовки води функціонує навчально-наукова лабораторія води, що оснащена установками ультрафільтрації, зворотного осмосу, сорбційного очищення. Навчальний процес забезпечують науковці та висококваліфіковані фахівці галузі.

Підготовка фахівців за спеціалізацією «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» дозволяє випускникам отримати відповідні знання та уміння:

  • формування принципів оптимізації технологічних процесів водопідготовки;
  • впровадження у виробництво інноваційних продуктів у сфері бутильованих вод, а також сучасних методів підготовки та очищення води для харчових виробництв;
  • управління інноваційними проектами;
  • розвитку навичок професійної діяльності;
  • самостійного розв’язання інженерних задач підбору обладнання та технологічних процесів підготовки води відповідної якості.

По закінченню університету наші випускники можуть обіймати посади: головного технолога, головного інженера, начальника цеху, зміни, завідувача виробництвом, інженера з контролю якості харчових продуктів, наукового співробітника, завідувача лабораторії, асистента, викладача та можуть працювати на промислових підприємствах, в організаціях, пов’язаних з підготовкою питної води, в науково-дослідних та проектно-конструкторських установах, лабораторіях з оцінки якості продукції, навчальних закладах.

Наші випускники працюють на провідних підприємствах галузі:
ВАТ «Оболонь», ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ТОВ «Росяна», Росинка, ПАТ «АК Киїїводоканал», ТОВ «Еталон-Україна», ТОВ «Спецтехніка», Інститут колоїдної хімії і хімії води ім. А.В. Думанського НАН України, ВАТ «Вімм Білль Данн Україна»

Зверніть увагу!

Підготовка якісної води – це сучасно, актуально, пріоритетно!
Вода ... найбільше багатство у світі. (Антуан де Сент Екзюпері)