Н У Х Т

Міжнародний досвід для журналістської освіти та науки вивчали наші викладачки

17 лютого 2023

Міжнародний досвід для журналістської освіти та науки вивчали наші викладачки

Викладачки кафедри маркетингу Юлія Соловйова та Наталія Фєдотова взяли участь у роботі круглого столу «Міжнародний досвід для журналістської освіти та науки в Україні: виклики та перспективи», що відбувся 15 лютого 2023 р. у форматі онлайн-конференції.

Учасники зустрічі обговорили зміни та виклики для навчального процесу у закладах вищої освіти після повномасштабного вторгнення. Обмінялися досвідом щодо можливостей участі у програмах закордонних стажувань студентів і викладачів і як найкраще конвертувати цей досвід у розвиток української журналістської освіти. Зокрема, викладач Седертернського університету (Стокгольм, Швеція) та голова робочої групи з підтримки українських дослідників комунікації в Європейській асоціації комунікаційних досліджень та освіти (ECREA) Роман Горбик розповів про можливості цієї організації для українських науковців. Він наголосив, що в цілому ситуація з інтеграцією української журналістської науки в міжнародний простір погана, але є певні українські освітні осередки, які мають досвід успішної співпраці із західними інституціями. Спікер акцентував, що світові потрібна успішна Україна, і про нас зовсім інакше заговорили після повномасштабного вторгнення – ми стали цікаві і потрібні світові, лише коли продемонстрували можливість діяти нестандартно.

Водночас медіадослідниця і доцентка Школи комунікацій Дублінського міського університету Тетяна Локоть наголосила, «що не лише ми можемо навчитися чогось у закордонних колег, але багато хто може навчитися і у нас. Тому необхідно робити так, щоб українські кейси журналістики потрапляли у міжнародні програми».

Також представники закладів вищої освіти поділилися думками щодо питання, які ресурси та зміни потрібні для інтеграції українських науковців у світовий дискурс медіадосліджень. Викладачка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Оксана Почапська, яка зараз на post-doc програмі у Польській академії наук, зауважила, що український викладач шалено навантажений і недофінансований. «Це перша проблема і найбільший виклик, з яким стикається журналістська освіта. Є ще така тенденція для регіональних університетів, коли один викладач стає універсальним спеціалістом і починає викладати різні суміжні дисципліни. Така універсалізація викладача – це величезна проблема для сучасної журналістської освіти».

Учасники круглого столу порушили ще такі теми, як: питання академічної мобільності учасників освітнього процесу, програми подвійного диплому для здобувачів, розвиток креативного, а не ретрансляційного мислення здобувачів, можливість створення навчальних ігор для здобувачів вищої освіти, а також доцільність необґрунтованого введення західних інновацій в українську освітню практику, применшуючи свій досвід і майстерність. Також під час онлайн-зустрічі представники деяких закладів освіти поділилися досвідом відкриття нових сертифікатних програм галузі 061 «Журналістика» на магістерському рівні.

Виступи представників наукової журналістської спільноти засвідчили, що такі зустрічі дуже важливі для окреслення перспектив розвитку освітньої галузі і знаходження можливостей особистісного професійного зростання викладачів.

Опублікований: 17-02-2023
Читайте також:
Молоді викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції діляться викладацьким досвідом

На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулося відкрите лекційне заняття «Характеристика різних видів тіста, їх технологічне призначення» старшого викладача Віри Зуйко з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» для студентів 4-го курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 181 «Харчові технології». Н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції діляться викладацьким досвідом 02 квітня 2018

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції чекає на вступників із київської школи №216

Асистент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ганна Березова відвідала спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської мови № 216 (м. Київ). Ганна Березова ознайомила учнів старших класів із особливостями підготовки фахівців за спеціальністю 181 «Харчові технології» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і «магістр»....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції чекає на вступників із київської школи №216 02 жовтня 2019

Гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження»

1 червня 2022 р. на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбулася чергова гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження (ПЕН)», на якій випускник кафедри, нині – науковий співробітник Інституту електродинаміки НАН України, кандидат технічних наук Володимир Мірошник розповів про методи ПЕН для енергосистеми України, для промисло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження» 02 червня 2022

Завідувач Підготовчого відділення поспілкувалася з батьками випускників київської гімназії «Потенціал»

З 1 жовтня стартував навчальний рік на Підготовчому відділенні Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету. Триває активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді та їх батьків. У вересні завідувач Підготовчого відділення Валентина Кудіна  відвідала батьківські збори в гімназії «Потенціал» (співпраця з цим зак...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завідувач Підготовчого відділення поспілкувалася з батьками випускників київської гімназії «Потенціал» 03 жовтня 2018