Н У Х Т

Підручник авторського колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка презентовано у рамках проєкту «Книга від вченого»

17 лютого 2023

Підручник авторського колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка презентовано у рамках проєкту «Книга від вченого»

Колектив авторів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка гордий презентувати підручник «Кулінарна ЕТНОЛОГІЯ» у рамках проєкту «Книга від вченого».

Метою проєкту є підтримка талановитих вчених, сприяння їхній самореалізації та стимулювання подальшої творчої наукової діяльності шляхом популяризації професійних здобутків у суспільстві.

Автори дуже натхненно і відповідально працювали над рукописом з 2015 по 2019 роки. Видання на 756 друкованих сторінках не тільки ґрунтовне теоретично, а й кольорово проілюстроване понад 500 світлинами страв кухонь народів світу, значна кількість яких авторські.

У кожному розділі підручника представлено детальну характеристику національних кухонь країн світу, зокрема традиції та особливості кулінарного оброблення сировини; асортимент і технологію традиційних страв, особливості їх подавання; гастрономічні звички і традиції, особливості харчування народів світу.

Підручник рекомендований для здобувачів вищої освіти, фахівців з готельно-ресторанного бізнесу, а також гастро-ентузіастів і поціновувачів кулінарного мистецтва.

Підготовку рукопису до друку здійснювали доцентки кафедри готельно-ресторанної справи Віта Цирульнікова і Ольга Пушка.

В успішне завершення багаторічної праці вірив мудрий керівник, який мотивував і надихав до роботи над книгою, Віктор Доценко.

Колектив факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка вдячний організаторам проєкту, Офісу підтримки вченого, адже це сприяє промоції наукової діяльності, творчому науковому пошуку, підвищенню професійного статусу і просуванню бренду факультету у вітчизняному освітньому середовищі.

Тримаємо освітній фронт! Освіченість – також наша зброя!

Опублікований: 17-02-2023
Читайте також:
Виробництво на власні очі в умовах карантину

Здобувачі-біотехнологи відвідали чергову онлайн-екскурсію компанії «Фармацевтична фірма «Дарниця». Нагодою побувати на одній із виробничих дільниць підприємства скористалися також і першокурсники у рамках дисципліни «Вступ до фаху». На початку фахівчиня підприємства Марія Кайтан розповіла про компанію та відповіла на питання присутніх. Далі знайом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виробництво на власні очі в умовах карантину 23 грудня 2021

Фахівці Інституту післядипломної освіти НУХТ підвищили кваліфікацію працівників виноробної галузі

Літо у навчальних закладах – пора канікул і відпусток. Але не для фахівців інститутів післядипломної освіти нашого університету. Нагадаємо, їх у структурі нашого навчально-наукового комплексу два – у Києві і в Одесі. Одеський інститут післядипломної освіти НУХТ активно проводить курси підвищення кваліфікації для працівників харчових підприємств вп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці Інституту післядипломної освіти НУХТ підвищили кваліфікацію працівників виноробної галузі 20 липня 2018

Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo-2022»

Студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Сумського фахового коледжу НУХТ увійшли до числа переможців Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo-2022». Серед закладів професійно-технічної освіти в номінації «Растрова графіка» 1 місце посіла студентка групи 2Е-33 Євгенія Виниченко з роботою «Боже, даруй нам свободу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo-2022» 04 січня 2023

Експериментальна і креативна кухня від професіонала для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

20 березня 2018 року відбувся неймовірний майстер-клас від шеф-кухаря спеціалізованого ресторану «КазаН ДиваН» Володимира Єманова з елементами молекулярної гастрономії для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Магістранти кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції спеціальності 181 «Харчові технології» (спе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експериментальна і креативна кухня від професіонала для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 22 березня 2018